Paweł Kreft,urodził się 1994 roku w Kościerzynie. Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Kompozytor, wokalista, autor tekstów, fotograf dzikiej przyrody oraz początkujący producent muzyczny,

“...kiedy sobie myślę, dlaczego fotografia przyrodnicza? Przed oczami mam siebie, 4 latka któryspędzając czas u babci siedzi i ogląda filmy przyrodnicze z magicznym głosem Krystyny Czubówny. Te obrazy i miłość do przyrody, którą przekazywała mi babcia z pewnością były czymś, co podświadomie kreowało moją osobowość.” – mówi Paweł.

Całą przygodę z przyrodą zawdzięcza Tacie Krystianowi, który wychowany przez babcię tak, żeby żyć w zgodzie i harmonii z naturą ,jako podleśniczy, a obecnie jako leśniczy Leśnictwa Lubań, sprawił, że Paweł dostrzega w przyrodzie to, czego na co dzień nie udaje nam się zaobserwować. Paweł marzył, by robić w życiu rzeczy, dzięki których mógłby wyrazić siebie. Kolejną pasją Pawła jest muzyka. Po kilku latach bycia samoukiem gry na pianinie, zaczął pisać swoje kompozycję, a w wieku 22 lat rozpoczął naukę w Szkole Muzyki Nowoczesnej, gdzie uczył się podstaw produkcji muzycznej.