Urodzony w 1971 roku, emerytowany wojskowy, mieszkaniec Grudziądza.

Jest pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, który nieprzerwanie dąży do realizacji marzeń i celów. Nieodłączną częścią jego życia jest fotografia, którą dzieli się z Wami. Dla niego fotografia, to sztuka obserwacji. Zawsze stara się znaleźć coś interesującego, w zwykłym miejscu … Jego fotografia ma wiele wspólnego z tym co widzi, ale również z tym jak to widzi.

W latach 2016-2017 Członek Toruńskiego Związku PFP. Obecnie niezrzeszony. W roku 2020 i 2021 juror w Ogólnopolskim Konkursie Perły Polskiej Przyrody organizowanego przez Wdecki Park krajobrazowy pod patronatem Marszałka województwa kujawsko pomorskiego.

Jego przyrodniczy fanpage Barwne Oblicza Natury, który prowadzi na Facebooku i Instagramie budzi duże zainteresowanie i ma za cel propagowanie i ukazywanie piękna otaczającej nas przyrody.

O sobie pisze tak:

Fotografia przyrodnicza to jedna z najpiękniejszych dziedzin fotografii, którą zajmuję się od 2013 roku. Tak naprawdę uczę się obserwować i uwieczniać na obrazie fotograficznym świat zwierząt. Fotografia to nie tylko obrazki, kolorowe odbitki, ale uwiecznione w kadrze piękno. To prawdziwa pasja, której staram się poświęcać każdą wolną chwilę.

Bohaterami moich "bezkrwawych łowów" są głównie ptaki i ssaki. Nie upiększam moich fotografii dodatkowymi elementami. Staram się uchwycić decydujący moment i wiernie przekazać go odbiorcy. Oglądając moje kadry macie pewność, że pochodzą z ich naturalnego środowiska i każdy z nich ma swoją odrębną małą historię.